30. Manažerská jachta pod záštitou plachetnice Altego

Manažerská jachta, nejčastěji pořádaný námořní jachtařský závod v ČR, bude letos poprvé pořádána společností Limit Yacht (ve spolupráci s Inpram a.s.). Dlouholetý pořadatel Jiří Denk akci poskytuje záštitu a stejně jako v minulých letech se i letos těší na společné chvíle strávené pod plachtami.

Charakter akce: přátelskost, pohoda, dobrá nálada v kombinaci se závoděním zůstává plně zachován jako hlavní hodnoty a principy tohoto závodu. Regata je vhodná i pro úplné nováčky, kteří nikdy nebyli na moři, zrovna tak i pro zkušené jachtaře a rovněž i pro zkušené závodníky. Jak je již zvykem čekají účastníky tři závodní dny a závodní klání na lodích Bavaria 42 Match.

KDY: 11. – 15. května 2019
KDE: Chorvatsko, start a cíl v Pirovaci

Pozvánka na akci
Závazná přihláška

Běžný den na Manažerské jachtě bude vypadat následovně:

  • 9:00                  brífink kapitánů
  • 10:30-17:00     jedna navigační a jedna okruhová rozjížďka
  • 18:00                kotvení v přístavu či zátoce
  • 18:00-22:00     večer na mole či na lodích

Během regaty se můžete těšit na pohodové večery na molech či v zátokách s prostorem pro sdílení zážitků a společným osvěžením. Součástí bude také jachtařský večer vyplněn vstupy o plavbách z netradičních destinacích. Jiří Denk vystoupí s přednáškou na téma: Plavba napříč Karibikem – od Surinamu po Bahamy.

Rovněž budete moci prodiskutovat průběh závodu, situace na vodě, techniku i taktiku plavby s dlouholetým závodním jachtařem Václavem Hukem.

Uzávěrka přihlášek včetně uhrazení poplatku je do 30. března 2019. V případě přihlášení do 15. 12. 2018 získáte malou pozornost od organizátorského týmu.

V případě zájmu prosím kontaktujte Václava Huka, tel. (+420) 720 159 464 nebo pište na mail vaclav.huk@limityacht.cz.

Scroll to top