Objevte svět námořního jachtingu a odhalte svůj potenciál při sdílení s lidmi, kteří mají co říct. Po boku zkušených kapitánů posuňte svůj horizont za další vlnu!

Limit Yacht organizuje ve spolupráci se společností Inpram a.s. unikátní rozvojové plavby zaměřené na sdílení, spolupráci, komunikaci, manažerské dovednosti, výkon a kulturu týmu. V tomto tandemu jsme vytvořili dva projekty, Plavbu za horizont představující otevřený networkingový koncept a Projekt Zero Limit zaměřený na hloubkovou práci s konkrétním týmem.

Vyplouváme v květnu, nahlédněte.

Plavba za horizont

Jachting & vodní sporty
Osvojte si umění námořního jachtingu po boku zkušených kapitánů. Naučte se ovládat plachetnici, kormidlovat, obsluhovat plachty, navigovat a plout na vlně přátelství s celou posádkou. Prozkoumejte podmořský svět při freedivingu, proleťte se pod hladinou na subwingu a vyzkoušejte svůj balanc na paddle boardu. Hrajte si a poznávejte!

Spolupráce & sdílení
Zažijte nezapomenutelný týden na plachetnici. Dokážete čelit výzvám? Obstojíte v týmu? Zvládnete se zharmonizovat s posádkou? Využijte jedinečnou příležitost a posuňte své hranice v komunikaci, spolupráci, sdílení a otevřenosti. Vstupte do nového světa, kde díky autentickému prožitku objevíte sami sebe.

Osobní rozvoj
Poznejte své silné stránky, odhalte svůj přirozený potenciál a naučte se ho využívat. Definujte si, na základě kterých hodnot se každý den rozhodujete. Ověřte si, jak reagujete na různé situace a zkuste pro ně najít efektivní řešení. Naučte se křižovat proti větru na lodi i v životě a nastavte svůj kurz tak, abyste snadno dosáhli excelence.

Objevování
Na vlnách vplujete nejen do dobrodružného světa námořního jachtingu a rozjásaných vodních sportů. Zažijete také kouzlo Jadranu mimo turistická centra. Nechte se okouzlit malebnými zátokami, nočním mořem, hvězdnou oblohou i odlehlými přístavními městečky. Užijte si dokonalou pohodu při večerních dýcháncích a společných večeřích. Objevte sami sebe a pak celý svět.

Plachetnice
Loď dlouhá 12 metrů vám poskytne pohodlné zázemí pro 6 osob ve třech kajutách a obývací kuchyni. Na palubě se můžete slunit na přídi, družit na zádi, veselit se na koupacím molu a především nasávat radost z umění jachtingu.

Lodní deník
Vyplujete z přístavu mezi chorvatské ostrůvky i na otevřené moře a každý večer zakotvíte na jiném místě. Během přibližně 200 km dlouhé plavby prozkoumáte například proslulý národní park Kornati, četné zátoky, malebná pobřežní městečka, potopené vraky lodí i chorvatský karibik.

Vydejte se s námi poznat a posunout své horizonty! Vyplouváme v srpnu!