TeamSailing

Ať už plánujete teambuilding pro své zaměstnance či business event pro obchodní partnery, vsaďte na unikátní koncept z prostředí námořního jachtingu. Vyplujte na jedné lodi vstříc novým výzvám! Těšit se můžete na atraktivní prostředí, dobrodružství na jachtě a cenné zážitky ve flotilovém závodu... Užijte si momenty objevování, sdílení, radosti a souhry při řízení lodi a nastavte společný kurz na moři i ve firmě!

Váš event
Sžijí se všichni na jedné lodi? Dokáží vytvořit spolupracující posádku? Obstojí v nové roli a v nové situaci? Firemní akce na moři přinese všem nezapomenutelné zážitky a posune celý tým kupředu. Program si vytvoříte na míru podle svých přání a cílů se zkušeným business koučem, který vám doporučí osvědčené metody z outdoorových akcí.

Flotilový závod
Regata umožní jednotlivým týmům změřit síly s ostatními posádkami v napínavém závodu. Vyostřené situace na moři střídají společné chvíle pohody a sdílení prožitků. Kapitán naučí posádku, jak ovládat loď, úspěch v samotném závodu má však tým ve svých rukou, kapitán nekormidluje a pouze dohlíží na bezpečnost. Která posádka se dokáže nejlépe sladit?

Nesimulujeme závodění, ale naplno vás vtáhneme do děje!

Jachting & vodní sporty
Váš tým si osvojí umění námořního jachtingu po boku zkušených kapitánů. Naučí se ovládat loď, kormidlovat, obsluhovat plachty, navi- govat a především společnými silami doplout do cíle. Během plavby může posádka objevovat podmořský svět při freedivingu, proletět se pod hladinou na subwingu a vyzkoušet svůj balanc na paddle boardu.

Objevování
Posádka bude během plachtění čelit četným výzvám, komunikace a spolupráce se stane alfou i omegou celé plavby. Po aktivitách na lodi mohou námořníci odpočívat při objevování krás Jaderského moře, odlehlých zátok, malebných přístavních městeček a místních restaurací, plných čerstvých darů moře a lahodného lokálního vína.

Praktické informace

  • Zorganizujeme pro vás profesionální firemní akci na klíč. Samozřejmostí je zajištění cateringu, případně společné dopravy.
  • Vyplout můžete na jedné lodi, přičemž závodit se dá už od tří posádek. Zkušenosti máme i s akcemi pro 20-25 lodí. Celkem se jedná o 6-200 účastníků.
  • Nejlepší lokací pro TeamSailing je Chorvatsko, vzhledem k nabídce vhodných lodí a celkovému nastavení místní jachtařské infrastruktury. Zkušenosti máme i z dalších evropských i exotických lokalit (Řecko, Sardinie, Sicílie, Balt, Karabik, Azory, Kanárské ostrovy, Seychely, Thajsko).
  • Pro účast TeamSailingu nejsou nutné žádné předchozí zkušenosti s jachtingem. 
Popis prostředí na námořní plachetnici najdete zde.
Jak může do detailu vypadat vaše firemní regata se dozvíte v následujícím článku.