Objevte svět námořního jachtingu a odhalte svůj potenciál po boku business koučů i zkušených kapitánů. Posuňte své horizonty za další vlnu!

Limit Yacht organizuje ve spolupráci se společností Inpram a.s. unikátní rozvojové plavby zaměřené na komunikaci, manažerské dovednosti, spolupráci, sdílení, výkon a kulturu týmu. V tomto tandemu jsme vytvořili dva projekty, Plavbu za horizont představující otevřený networkingový koncept a Projekt Zero Limit zaměřený na hloubkovou práci s konkrétním týmem.

OSOBNÍ ROZVOJ: PROJEKT ZERO LIMIT

Zapomeňte na rozvojový scénář simulující realitu. S námi vyplujete každý den vstříc novým výzvám a naučíte se překročit své osobní limity. Uvědomíte si své talenty i slabé stránky a dozvíte se, jak vás vidí ostatní. Projekt Zero Limit je unikátní koncept, který vám rozšíří obzory a svěží vítr vám pomůže objevit nové horizonty, na moři, v práci i v osobním životě.

  • Zvyšujeme úroveň týmového výkonu a spolupráce 
  • Rozvíjíme leadershipové dovednosti 
  • Posilujeme vědomí osobní odpovědnosti a angažovanosti 
  • Zlepšujeme vnímání vlastních talentů
  • V rámci plavby získáte individuální rozvojový plán, test silných stránek StrengthsFinder 2.0 včetně zpětné vazby společnosti Gallup a interaktivní ochutnávku námořního jachtingu.

Zajímá vás téma přirozeného potenciálu a práce s talenty? Přečtěte si rozhovor s business koučem Milanem Pařilem.

Vaše role = vaše výzva

Každý den budete mít před sebou výzvy dotýkající se specifických manažerských dovedností. V reálném prostředí námořního jachtingu budete řešit řadu situací, které jsou ideálním základem pro pochopení vašich přirozených talentů a rozvinutí silných stránek. Vaším průvodcem bude zkušený kapitán a business kouč v jedné osobě. Je odpovědným jachtařským instruktorem a trenérem týmu. Pokud je tázán, může dávat rady. Samozřejmostí je převzetí kontroly nad lodí v případech nejvyšší nouze.

V rámci námořnické hiearchie si vyzkoušíte jednotlivé role:
Kapitán výzvy – nese finální odpovědnost za celou posádku, loď, navigaci a bezpečnost. Kapitán nemůže vše obstarat sám a proto jsou jednotlivé dílčí úkoly vykonávány posádkou. Kapitán musí všechna svá rozhodnutí ověřit a diskutovat s prvním důstojníkem.
První důstojník – vybírá ho kapitán. První důstojník je odpovědný za hladký průběh všech aktivit na lodi. Řídí posádku a je pravou rukou kapitána.
Posádka – plní úkoly a poslouchá rozkazy, pracuje na palubě, nastavuje plachty, řídí loď…

Transformační proces