Exkluzivní plavby

Dopřejte si exotickou dovolenou v rytmu mořských vln! Netradiční chvíle odpočinku na luxusní plachetnici či katamaránu v exotických i středomořských destinacích vám přinesou nezapomenutelné zážitky.

O váš dokonalý komfort se bude starat profesionální kapitán a steward. Na palubě můžete ochutnat místní pokrmy z místních surovin a v přístavech si dopřát gastronomický koncert ve vyhlášených restauracích.
Během plavby vám dáme ochutnat krásu námořního jachtingu a na vaše přání vás naučíme plachtit. Oblíbenou atrakcí jsou vodní sporty: vyzkoušejte svůj balanc na paddle boardu, prozkoumejte podvodní svět na subwingu anebo při freedivingu. 

Jachting
Objevte krásu plachtění! Zažijte plavbu v exotických destinacích, vyzkoušejte si kormidlování, nebo se rovnou připravte na kapitánský kurz.

Vodní sporty
Prozkoumejte malebné zátoky na paddle boardu nebo si na něm zasurfujte. Naučte se pracovat s vlastním dechem a potápět se do hlubin. Proleťte se na subwingu pod hladinou. Skočte si na laně z lodi, nebo jen bezstarostně relaxujte na palubě. 

Poznání ostrovů a zátok
Zažijte kouzlo odlehlých zátok, nočního moře a opuštěných ostrovů. Poznejte místní život mimo letoviska a turistická centra.

Destinace:

  • Karibik, Azory, Seychely, Thajsko
  • Řecko (Egejské i Jónské moře), Sardinie a Korsika, Sicílie, Baleáry, Chorvatsko

Popis prostředí na plachetnici a katamaránu najdete zde